Massey Ferguson MF 8S Traktör Özellikleri ve Beygir Gücü

Massey Ferguson MF 8S traktör modeli kullanıcı beklentisine tam olarak yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. Tüm traktör gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan tasarım dünyanın birçok yerinden kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Kullanım rahatlığı, konfor, mükemmel bir güvenilirlik sunan traktör modeli beklentilerin karşılanmasında üstün standartlara sahiptir.

Yeni nesil tasarımlara arasında yer alan model kullanışlı kumandaları ile son derece işlevsel tasarımlar arasında yer alıyor. Massey Ferguson MF 8S traktör modeli yüksek avantajları sayesinde günümüzün tüm kullanıcılarına en iyi şekilde hitap etmektedir. Zemini çok iyi kavrayan güçlü yapısı ile üstün bir verimlilik imkanı sunuyor. %100 bağlanabilirlik özellikleri ve birçok zorlu ekipman ile rahatça çalışma avantajı vermesi de ulaşılabilir kalitesi içerisinde yer almaktadır.

Çalışma kapasitesi son derece yüksek olan traktör modeli çok güvenilir araçlar arasında yer alıyor. Üstün bir performansı sayesinde beklentilerinize yanıt veren tasarım her türlü rahat kullanımı sunmakla kalmaz aynı zamanda aradığınız iş verimliliğini de elde etmenize olanak tanır.

Massey Ferguson MF 8S Traktör Özellikler

Massey Ferguson MF 8S Traktör Genel Özellikler

Massey Ferguson MF 8S traktör modeli en yeni teknoloji ürünü olarak tasarlanmıştır. Kullanıcı gereksinimleri düşünülerek tasarlanan traktörün son derece işlevsel birçok özelliği bulunmaktadır. Yüksek çekiş gücüne sahip olan tasarım en engebeli arazilerde de rahatça çalışabilme avantajını sunmaktadır. Yüksek kalite standartlarına sahip olan traktör modelinin öne çıkan özellikleri arasında şunlar bulunur:

 • Yeni Dyna-7 powershift şanzımana sahiptir.
 • Yüksek konfor ve düşük yakıt avantajı bulunur.
 • Şanzımanların tamamı ihtiyaç duyulduğunda maksimum güç seviyesine ulaşmada destek veriyor.
 • Yüksek kalite motor ve şanzıman kombinasyonu sayesinde güç kaybı %26’ya kadar azalıyor.
 • Düşük bir işletme maliyeti sunuyor.
 • Yakıt tüketimini azaltan güç ve tork sistemi bulunur.
 • Yüksek görüş kabiliyeti sunar.
 • Sessiz bir çalışma imkanı sunar.
 • Günlük bakımları için bakım ve onarım sözleşmeleri olan araçlardır.
 • Traktör hidrolik bir sisteme sahiptir.
 • Kaldırma çekisi yanında dört tane de spool valf bulunmaktadır.

Bunların yanında son derece ergonomik bir yapısı olan bu araçlar üst düzey bir ferahlık da vaat eder. Kabin ve ön aks süspansiyon özellikleri sürücü konforunu artırmaya yöneliktir. Bunların yanında MF v-ekran dijital göstergeleri sayesinde tüm bilgilere kısa süre içerisinde ulaşabilme imkanı yaratır.

Massey Ferguson MF 8S

Massey Ferguson MF 8S Traktör Beygir Gücü

Massey Ferguson MF 8S traktör yüksek işlevselliği yanında en iyi standartlarda beygir gücüyle de öne çıkıyor. En ağır çalışmaların dahi tartışmasız bir lideri olan traktör modeli kullanıcıya en iyi avantajı sağlamaktadır. Aracın özellikleri arasında şunlardan da bahsetmek mümkün olabilir:

 • Beygir gücü 205 ile 305 hp güç aralığındadır.
 • Traktör serisinin 6 silindiri bulunmaktadır.
 • Aynı zamanda 7,4 lire olarak tasarlanmıştır.

Beklentilere yanıt veren araç son derece işlevsel tasarımı ile öne çıkar. Estetik görünmesinin yanında gün içerisinde çok fazla fiziksel güç harcamanız da gerekmez.

 

Massey Ferguson MF 8S Traktör Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı dostu bir araç olan Massey Ferguson MF 8S traktör son derece yüksek tasarım özelliklerine sahiptir. Bu nedenle de kullanıcılarından tam not almaktadır. Beklentiye en iyi şekilde yanıt veren araçlar iş verimliliğini artırmakla kalmaz aynı zamanda bedensel olarak kendinizi fazla yormanızı gerektirmez. Kullanıcıya her bakımdan en iyi avantajı sunan traktör modeli her açıdan aradığınız en iyi kullanım avantajlarını vaat eder. Bu nedenle de kullanıcı memnuniyeti en yüksek olan traktör modelleri arasında önemli bir yer edinmiştir denilebilir.

Yorum yapın