Massey Ferguson MF 7700 S Traktör Özellikleri İncelemesi

Massey Ferguson MF 7700 S traktör modelleri birçok alanda en iyi şekilde kullanılabilir. Tahıl tarımından karma çiftlik sektörlerine kadar çok geniş bir çevrede kullanılabilme özelliklerine sahip olabilmektedir. Traktör profesyonel çiftçiler yüksek standartlara sahiptir. Birçok sektörde önemli bir yük taşıma aracı olarak da kullanılan bu traktörler gereksinimleri tam olarak karşılayabilecek düzeyde tasarlanmışlardır. Traktörlerin güç çıkışı ve şanzıman özellikleri kullanıcı beklentisini tam olarak karşılamaktadır.

Hidrolik sistemi ve kuyruk mili türleri ile oldukça geniş bir özellik yelpazesi sunmaktadır. Gereksinimleri karşılamaya yönelik olarak tasarlanan Massey Ferguson MF 7700 S traktör kullanıcı ve çevre dostu tasarımlardır. İş verimliliğini maksimum seviyeye çıkaran traktör modeli günü en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmaktadır. Yeni nesil tasarımlar arasında yer alması da en önemli avantajları arasında yer alıyor.

 

Massey Ferguson MF 7700 S Traktör Genel Özellikler

Massey Ferguson MF 7700 S traktör satın almayı düşünüyorsanız mutlaka avantajları hakkında bilgi edinmelisiniz. Standartları yüksek bir traktör olarak sizlere sunulan bu araç her türlü engebeli arazide fazla sarsılmadan kullanabilme imkanı sunuyor. Yüksek standartları ve yeni nesil kullanım özellikleri ile kullanıcılarını memnun eden tasarımlar arasında önemli bir yer ediniyor. Massey Ferguson MF 7700 S traktör avantajları arasında ise şunlardan bahsetmek mümkün olabilir:

 • Yüksek bir performansı olmasına rağmen az bakım maliyeti vardır.
 • Etkin aktarma organlarını daha iyi kullanabilme imkanı sunar.
 • Yüksek bir güce ulaşarak işte en iyi verimliliği gösterir.
 • Arazi şartlarına en iyi şekilde uyum sağlar ve toprağı tam olarak kavrar.
 • En zorlu olan ekipmanlarla verimliliği artar ve hızlı bir şekilde çalışabilme avantajı sunar.
 • Son derece opsiyonel kabin alanları mevcuttur.
 • Teknolojinin son ürünlerinden olduğu için dokunmatik dijital ekranı bulunur.
 • Daha az güç harcayarak daha geniş alanlarda iş yapabilme imkanı sunar.

Tüm bu avantajları sayesinde oldukça işlevsel bir traktör modeli olduğu söylenebilir. Serisinde yer alan en iyi tasarımlar ile birlikte kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz aynı zamanda verimi de artırmaktadır.

Massey Ferguson MF 7700 S Traktör Özellikleri

Massey Ferguson MF 7700 S Traktör Beygir Gücü

Massey Ferguson MF 7700 S traktör teknik açıdan incelendiğinde son derece işlevsel olduğu söylenebilir. Oldukça yüksek bir kapasitesi olan traktör çiftçilerin işini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Modern bir tasarımı ile birlikte birçok alanda önemli bir yardımcıdır. Massey Ferguson MF 7700 S traktör teknik özellikleri hakkında şunları söylenebilir:

 • Aracın beygir gücü 155- 220 hp’dir.
 • 6 silindirli araç 6.6 litre özelliklerindedir.
 • EPM ile birlikte 30 Hp’ye kadar ekstra güç avantajı vardır.
 • SCR sistemi sayesinde işletme maliyetlerini en aza indirir.

Bu avantajları sayesinde traktör modeli kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak yüksek bir verimlilik sunmaktadır.

 

Massey Ferguson MF 7700 S Traktör Kullanıcı Yorumları

Massey Ferguson MF 7700 S traktör kullanıcılarını memnun eden bir tasarımdır. Kullanım alanı geniş olan traktör iç ve dış tasarım bakımından son derece yüksek standartlardadır. Kabin içerisinde sessiz ve uygun ısıda bir çalışma ortamı sunar. Mevsim şartlarından etkilenmeden çalışabilme kolaylığını sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Birçok kullanıcısından tam not alan traktör modeli hemen her durumda yüksek avantajları ile sizlere en iyi şekilde destek vermektedir. Beklentilerinizi karşılayan ve oldukça üstün standartlarda tasarlanan traktör hemen her kullanımda bedensel olarak daha az güç harcamanıza olanak tanır. Kullanıcı memnuniyeti en yüksek olan traktör tasarımları arasında önemli bir yere sahip olmaktadır.

Yorum yapın