Massey Ferguson MF 5700 S Traktör Özellikleri İncelemesi

Massey Ferguson MF 5700 S traktör bahçede, tarlada, bağda ve yolda çalışmak için çok ideal tasarımlardır. Yüksek çekiş ve kaldırma kapasitesi ile kullanıcı gereksinimlerinin karşılanmasında en iyi avantajı sunar. Yenilenen tasarımı sayesinde beklentilere en iyi şekilde karşılık veren araçlar arasında yer almaktadır. Standartlarının yüksek olması ve en iyi kullanım avantajlarını sunması bu traktör modelini tüm çiftçilerin gözdesi haline getirmektedir. Yüksek manevra kabiliyetine sahip olan traktörler çok yönlü tasarımları ile her anlamda kullanıcıya en iyi kullanım deneyimi sunar.

Yüksek performansı ve üst seviyede bir konfor vaat etmesi traktör modelinin avantajları arasında yer alıyor. Geniş bir donanıma sahip olmasının yanında geniş opsiyonları sayesinde en zorlu koşullarda dahi kolayca çalışma imkanı veriyor. İşlerinizde kolaylık ve verimlilik düzeyinin yüksek olması için aradığınız standartları sizlere en iyi şekilde sunan araçlardandır.

Massey Ferguson MF 5700 S traktör tüm arazi koşullarında sarsılmadan çalışmak isteyen profesyonel çiftçilerin ilk tercihleri arasında yer alır. yüksek beygir gücü kapasitesi sayesinde çekiş ve kaldırma performansı son derece iyidir. Hemen her kullanıcı açısından son derece iyi bir tasarım olarak sunulur.

Massey Ferguson MF 5700 S Traktör Özellikleri İncelemesi

Massey Ferguson MF 5700 S Traktör Genel Özellikler

Massey Ferguson MF 5700 S traktör yüksek bir kullanıcı deneyimi sunar. Bununla birlikte çok iyi kullanım avantajlarını bir arada sunar. Ekstra ekipmanlar ile kolayca çalışma imkanı elde edebilirsiniz. Traktör modelinin sunduğu diğer avantajlar arasında ise şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • Yüksek bir verimlilik sunması yanında düşük işletme maliyetleri çıkarır.
 • Ekstra donanımları rahatlıkla traktörlerle kullanabilirsiniz.
 • Tam motor gücüne sahiptir.
 • Etkin aktarma organları ile birlikte daha iyi bir verimlilik elde edebilirsiniz.
 • Otomatik vites değiştirme için AutoDrive özelliğine sahiptir.
 • Yüksek konfor sunar.
 • Sade ve çok etkili bir süspansiyon özelliği vardır.

Bunların yanında kabin ve tavan seçenekleri geniştir. Aynı zamanda kabin iç kısımları oldukça konforludur. Etrafı 360 derece görebilme imkanı sunar. Kabinin her tarafı camdır ve bu nedenle son derece ferah bir ortamda çalışabilirsiniz. Mevsim şartları karşısında sorunsuz bir arazi çalışması imkanı verir.

 

Massey Ferguson MF 5700 S Traktör Beygir Gücü

Massey Ferguson MF 5700 S traktör teknik özellikleri bakımından da oldukça üst seviyelerde araçlar arasında yer almaktadır. Kullanıcı gereksinimlerini karşılamasının yanında yüksek bir performans sunarak işlerinizin kısa sürede bitirilmesine yardımcı olur. Massey Ferguson MF 5700 S traktör beygir gücü ve diğer teknik özellikleri hakkında şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • 95- 130 hp beygir gücündedir.
 • Dyna-4 şanzıman bulunuyor.
 • Süper eko şanzıman desteği bulunuyor.
 • Otomatik düşük rölanti motor devri sayesinde yakıt tüketimi daha azdır.
 • Tam motor gücündedir ve otomatik vites özellikleri vardır.

Her açıdan kullanıcı dostu bir traktör tasarımıdır. Çalışırken çok fazla bedensel olarak enerji harcamak zorunda kalmamanız da traktör modelinin avantajları arasında yer alır.

 

Massey Ferguson MF 5700 S Traktör Kullanıcı Yorumları

Massey Ferguson MF 5700 S traktör kullanıcıya en iyi şekilde hitap eden tasarımlar arasında bulunur. Beklentilerinizin karşılanmasında son derece işlevsel bir araçtır. Hemen her çiftçi için önemli bir gereksinim olan bu traktör modeli kullanıcısını son derece memnun etmektedir. Beklentilerin karşılanabilmesi için yüksek bir mühendislik çalışması ile tasarlanmıştır.

Her arazi ve mevsim koşulunda kullanılabiliyor olması kullanıcılarından en iyi notu almasını sağlamıştır. Standartları yüksek olan traktör modeli her geçen gün daha da fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

Yorum yapın